در مورد پارتیشن دوجداره بیشتر بدانید

پارتيشن دوجداره یک نوع از انواع پارتیشن ها می باشند که به صورت فريم هاي مجزا بوده و اين فريم ها در کارخانه توليد و مونتاژ مي گردند، بنابراين ضريب کنترل کيفي و نظارت در محل توليد افزايش يافته و فقط فريم ها و تجهيزات پس از بسته بندي و ارسال در محل پروژه نصب مي شوند. اين امر باعث افزايش سرعت اجرا و کيفيت محصول و به خصوص در مورد پارتيشن دو جداره شيشه اي باعث تميزي داخل فريم و بين دو جداره شيشه اي مي گردد.

قیمت اجرای یک متر مربع پارتیشن دوجداره در شرکت پارتیشن کارینو مبلغ 300 هزار تومان می باشد

قابل ذکر است که پارتیشن دوجداره با ام دی اف شانزده میل ساخته می شوند. لبه های آن ام دی اف پی وی سی می باشد و همچنین ضدرطوبت نیز هست.

ساخت و تولید انواع پارتیشن های دوجداره :

برای اجرای پارتیشن های دوجداره ابتدا باید اندازه و ابعاد ورق موردنظر را به اشکال مختلف درآورد که قرار است به کار رود تقسیم نمود و آن در ورق MDF برش داد و بعد از برش دادن ابعاد به صورت پنل بندی ، درست نمودن قاب های 8 سانتی جهت اصطلاحا پنجره ها، برش دادن تیرک ها و برش قید ها و در نهایت برش ابعاد درب موردنظر که می تواند به صورت تمام MDF و یا حتی به صورت قاب تمام ام دی اف در نظر گرفت. بعد از برش و تقسیم بندی MDF ها جهت ساخت پارتیشن باید اندازه شیشه های مورد نظر را با توجه به کسر کردن اندازه قاب شیشه آن را به قاب چسباند و در کار استفاده نمود لازم به ذکر است اگر پرده کرکره و بومی برای کار سفارش داده شده بود باید آن را با توجه به اندازه مورد نظر سفارش داد.

توضیحات پارتیشن های دوجداره : پارتیشن ها در ابعاد و اندازه های مختلف می باشند، که می تواند از عرض به اندازه : 60، 70، 80، 90 باشد که در بهترین حالت آن 90 می باشد و در بزرگ ترین حالت از عرض آن را 120 دز تظر می گیریم. اما ارتفاع از 90 شروع می شود و می توان آن را تا ارتفاع سقف 3.5 متر در نظر گرفت که در این صورت بدلیل داشتن ارتفاع زیاد با وجودحائل برای پارتیشن ایستادگی برایش ایجاد میکنیم.

 

پارتیشن دوجداره