مقالات

نکات مهم در اجرای دیوار کوب MDF و PVC

بهترین روش اجرای دیوارکوب های MDF و  PVC زیرسازی اولیه جهت عبور لوله ها، کابل ها و ایجاد سطحی تراز و مسطح برای قرار دادن قطعات دیوارکوب میباشد . همچنین زیرسازی اولیه در اجرای پروژه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . فاصله و تعداد خطوط ( در اجرای پروژه دیوارکوب MDF نوع و تعداد پروانهها ) باید به گونه‌ای انتخاب شوند که استحکام پوشش نهایی را در برابر ضربه و لرزش حفظ نمایند.

شیار کناری دیوارپوش های MDF بطور معمول کمتر از انواع PVC می باشد اما به هر حال این شیارها باید به حدی باشند که از کنار هم قرار گرفتن مناسب قطعات اطمینان حاصل شود. روکش دیوارکوب باید سطحی یکدست داشته و بخوبی لبههای نری و مادگی دیوارکوب را پوشش داده باشد تا با نصب قطعات فواصل بین نری و مادگی بدون روکش نمانند. از مهمترین موارد دیوارکوب پایداری آن در برابر تغییرات دمای محیط می باشد با گذشت سالها زیبایی و یکنواختی سطح دیوارپوش حفظ میشود.  چراکه مشاهده شده در برخی از انواع دیوارکوب با تابش نور خورشید  و یا در حرارت اتاق طرح پوشش کمرنگ شده و یا سطح آن به اصطلاح باد کرده است.

از کاربرد انواع دیوارپوش PVC (شبکه داخلی توخالی) در ورودیها و مکانهای پر تردد توصیه نمیشود زیرا که استحکام مکانیکی این پوشش در برابر ضربه مستقیم کم بوده و به راحتی سوراخ می شود و انواع MDF نسبت به PVC از پایداری مناسبی در برابر ضربه برخوردار هستند.

گروه کارینو پارتیشن آماده هرگونه خدمات نصب و اجرای پارتیشن، پارتیشن‌های تک جداره، دوجداره، پارتیشن اداری، پارتیشن تمام ام دی اف، پارتیشن دو جداره تمام ام دی اف، پارتیشن آلومینیومی، پارتیشن دکوری ،به مشتریان محترم می‌باشد برای تماس با شرکت کارینو پارتیشن با شماره تلفن 66785642 تماس حاصل فرمایید.

  • 8 خرداد 1394
  • نویسنده: پارتیشن
  • تعداد نمایش ها: 9170
  • نظرات: 1
Print

1 نظر در مطلب "نکات مهم در اجرای دیوار کوب MDF و PVC" ثبت شده است

وحيد

1395/04/24 12:34 ق.ظ

سلام خوشم امد در صورت امکان گروهي را معرفي نماييد تا کا ديوار کوب و يا سقف کاذب را در کوتاهترين زمان ممکنه اموزش ببينم وبه اين کتر مشغول شوم ا09193716240 وحيد از زنجان

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر