مقالات

پارتیشن ها و دیوارهای کاذب با طراحی و کارکرد مدرن داخلی

پارتیشن های اتاق، پرده ها و دیوارهای کاذب روش هایی خلاقانه برای افزایش کارکرد و ارتقای طراحی داخلی مدرن است. مبلمان، قفسه بندی و قفسه های کتاب، پرده های پارچه ای و پلاستیکی، صفحه های تزئینی، آکواریوم های بزرگ و پارتیشن ها برای جدا سازی هستند.

پارتیشن ها و دیوارهای کاذب با طراحی و کارکرد مدرن داخلی,

در فضاهای باز نشیمن ها و استادیوها باید از پارتیشن هایی استفاده کرد که از ایده های خلاقانه و عملی برای طراحی داخلی مدرن بهره مند باشند.

پارتیشن های مدرن اتاق از نظر بصری اتاق دیگری اضافه می کنند،  و فضاهای نشیمن خصوصی تر و پر کاربردتری را به وجود می آورند.

پارتیشن های اتاق، برای تزئین آپارتمان های کوچک و خانه های بزرگ بسیار مناسب هستند.

آنها طراحی داخلی را با ایده های مدرن و عوامل تزئینی مانند مبلمان، قفسه بندی ها و قفسه های کتاب، پرده های پارچه ای، صفحه های تزئینی و آکواریوم های بزرگ و پارتیشن ها زیباتر می کنند.

شما می توانید پارتیشن های اتاق را با اندازه های مختلف و با مواد یا مبلمان متفاوت ایجاد کنید. آنها فضاهای نشیمن بزرگ را به فضاهایی راحت تقسیم می کنند و اجرای ایده های طراحی داخلی شما را راحت ترمی کنند.

پارتیشن های اتاق از نظر رنگ، پرداخت، سبک طراحی و مواد، متفاوت هستند ولی دارای سبک طراحی داخلی مدرن هستند که خانه شما را زیباتر می کند. پارتیشن های پارچه ای اتاق ارزان ترین نوع هستند.

این پارتیشن ها از جنس پارچه و پلاستیک و نرم و انعطاف پذیر هستند. آنها روشی مناسب برای برجسته تر کردن طرح های تزئینی شما هستند.

 استفاده از پرده های دکوری، ایده ای چند بعدی است زیرا آنها ارزان هستند و تمیز کردن آنها راحت است و به آسانی تعویض و ساخته می شوند.

پرده ها پارتیشن هایی عالی، سبک و راحت برای اتاق هستند که می توانند به سرعت برای ایجاد تغییر در طراحی اتاق و ایجاد فضاهای باز کنونی جابجا شوند.

پارتیشن های داخل اتاق که با پرده ساخته می شوند می توانند دولایه ای باشند و شما می توانید یک پرده پارچه ای لطیف نیز  قرار بدهید تا فضای اتاق شما رویایی تر بشود. پرده های مات بزرگ، برای فضاهای نشیمن راحت و خصوصی ایده آل هستند.

پنل های کشویی و پرده های صفحه ای تزئینی قابل حرکت به سبک کنونی و قدیمی طراحی داخلی را زیبا می کنند و طرح هایی منحصر به فرد در اتاق شما به وجود می آورند.

از پارتیشن های پارچه ای، فلزی و شیشه ای تزئینی کنونی گرفته تا پارتیشن های اتاق چوبی، همگی حریم خصوصی را به خانه های شما می آورند. آنها ابعاد اتاق را متعادل می کنند، هماهنگی بیشتری به وجود می آورند

و طراحی داخلی را مدرن و راحت می سازند. در صورت نیاز برای جدا کردن فضای ناهار خوری یا آشپزخانه از اتاق نشیمن یا برای ایجاد یک محیط کاملا راحت برای مطالعه به راحتی می توان پارتیشن های اتاق فلزی و شیشه ای را با دست جابجا کرد. پنل های چوبی و شیشه ای بسیار زیبا هستند

و طرح های اصلی را وارد فضای داخلی مدرن می کنند و امکان تجربه ایده های نقاشی را فراهم می کنند.

طراحی دیوار های پارتیشن گران تر است. وقتی شما از مبلمان استفاده می کنید، قفسه بندی ها و قفسه های کتاب برای جدا کردن قسمت های اصلی به طرح شما اضافه می شوند

و همچنین فضاهای جاسازی بیشتری را برای شما به وجود می آورند. پارتیشن های تاشو و کشویی برای طراحی نور داخلی عالی هستند و دیوارهای پارتیشن ظرافت و کمال را وارد فضای داخلی شما می کند.

پارتیشن های آویزان کنونی از قطعه های پلاستیکی ساخته می شوند که برای طراحی داخلی زیبا در اتاق های زیرشیروانی و فضاهای بزرگ نشیمن عالی هستند.

این پارتیشن ها از سقف آویزان می شوند و تاثیری فوق العاده دارند و ظاهری زیبا مطابق با مد روز به طراحی داخلی می دهند.

پارتیشن های اتاق نسبت به پارتیشن های اصلی تزئینی تر هستند و علاوه بر چشم گیر بودن، روش خوبی برای اضافه کردن رنگ های زیبا به طراحی داخلی و تزئینات محسوب می شوند.

پارتیشن های اتاق های مدرن، نمایشگر طرح های تزئینی و تکنیک هایی خلاقانه ای هستند که طرح اتاق را برجسته تر کرده و سبکی منحصر به فرد به فضا می بخشند.

گروه کارینو پارتیشن آماده هرگونه خدمات نصب و اجرای پارتیشن، پارتیشن‌های تک جداره، دوجداره، پارتیشن اداری، پارتیشن تمام ام دی اف، پارتیشن دو جداره تمام ام دی اف، پارتیشن آلومینیومی، پارتیشن دکوری ،به مشتریان محترم می‌باشد برای تماس با شرکت کارینو پارتیشن با شماره تلفن 66785642 تماس حاصل فرمایید.

  • 28 بهمن 1393
  • نویسنده: پارتیشن
  • تعداد نمایش ها: 5815
  • نظرات: 0
Print

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر