مقالات

انواع پارتیشن تک جداره

انواع پارتیشن تکجداره شامل موارد زیر می باشد:

پارتیشن تکجداره شیشه ای - با پروفیل اختصاصی کارینو

پارتیشن شیشه ای و تکجداره اختصاصی کارینو دارای فریم اختصاصی با برند و طراحی کارینو میباشد . بر خلاف سایر پارتیشن های تک جداره نمای دکوراتیو بسیار عالی و قیمت مناسبی دارد که باعث میشود از لحاظ زیبایی و دکوراتیو بودن این نوع پارتیشن شیشه ای همتراز نوع مشابه دوجداره باشد. شیشه استفاده شده در این نوع پارتیشن 6 میل سکوریت شده میباشد، قابلیت نصب پرده کرکره در یک سمت پارتیشن را دارند، و میتوان با استفاده از سندبلاست نمودن شیشه میزان نور و دید پارتیشن را تنظیم کرد یا متن و لوگوی مشتری را روی شیشه حک نمود.

پارتیشن اداری، تک جداره با پروفیل آلومینیوم 4 پر

 این نوع از پارتیشن های کارینو هم با الگوبرداری از پارتیشن تکجداره 8 پر اختصاصی سازی شده و با طرح پروفیل مکعب در ابعاد 4*4  تفاوت نسبی با پروفیل گرد و 8 پر دارد و نمای دکوراتیو و ایستایی بسیار بهتری دارد. رنگ پروفیل های آن را میتوان آنادایز یا کوره ای استفاده کرد. همچنین در این نوع پارتیشن اداری تراورز ( قید افقی) و ستون های پارتیشن از یک نوع پروفیل استفاده می شود و با دو نوع پرکننده ام دی اف یا شیشه 6 میل و 16 میل نصب میشود.

پارتیشن تک جداره با پروفیل آلومینیوم 8 پر بازاری  - با رنگ کوره ای - دارای دونوع پرکننده 6 میل و 16 میل
پارتیشن تک جداره آلومینیومی 8 پر کلاسیک ترین و از قدیمیترین انواع پارتیشن هست که در ایران اجرا میشود ، نمای دکوراتیو پایینی دارد و صرفا برای خاصیت جداکنندگی خوب ، نصب سریع وقیمت پایین در لیست محصولات کارینو پارتیشن قرار گرفته و فقط با رنگ های موجود در بازار قابل اجرا میباشد.

پارتیشن اداری ، تکجداره ام دی اف و شیشه -  با پروفیل اختصاصی کارینو 

 همانند پارتیشن اداری تک جداره شیشه ای اختصاصی هستند و صرفا بجای شیشه ترکیب ام دی اف و شیشه یا تمام ام دی اف اجرا میشوند.

پارتیشن شیشه ای - تک جداره بدون فریم
 این نوع از پارتیشن های کارینو کاملا فریم لس بوده و بصورت صفحات شیشه سکوریت 10 میل با درب ریلی نصب میشود ، قیمت مناسب ، خنثی بودن شیشه در آیتم های دکوراسیون و قابلیت نصب در هر فضا ( فضای اداری یا فضای آزاد) از مزیت های این نوع از پارتیشن شیشه ای میباشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با گروه طراحان کارینو پارتیشن تماس حاصل نمایید.

گروه کارینو پارتیشن آماده هرگونه خدمات نصب و اجرای پارتیشن، پارتیشن‌های تک جداره، دوجداره، پارتیشن اداری، پارتیشن تمام ام دی اف، پارتیشن دو جداره تمام ام دی اف، پارتیشن آلومینیومی، پارتیشن دکوری ،به مشتریان محترم می‌باشد برای تماس با شرکت کارینو پارتیشن با شماره تلفن 66785642 تماس حاصل فرمایید.

  • 24 دی 1393
  • نویسنده: پارتیشن
  • تعداد نمایش ها: 3236
  • نظرات: 2
Print

2 نظر در مطلب "انواع پارتیشن تک جداره" ثبت شده است

alireza

1394/03/27 06:02 ب.ظ

آقا قیمت پارتیشن تک جداره متری حساب میشه؟ و اگه جواب مثبته متری چنده؟


محمد

1394/05/26 09:57 ق.ظ

سلام

بله متری حساب میشه. و برای جزییات بیشتر در مورد قیمت پارتیشن لطفا تماس بگیرید

66785642

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر